Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Brigitte opět na bedně

V sobotu 27. 6. 2020 proběhl další z výběrových závodů podle vrcholové zkoušky ZZP3 - Pohár prezidenta v severočeských Chbanech.


Brigitte opět na bedně
Jana Šmídová 29.6.2020 1699x Závody a soutěže

Za jihočechy opět nastupoval Pavel Troller se svou berňačkou Brigitte. Vražedné  tropické podmínky rozhodně nejsou "to pravé ořechové" pro plemeno tohoto rázu, nicméně Pavel s Brigitte opět zabojovali a po 14-ti dnech od minulého závodu opět stanuli na medailovém druhém místě mezi domácími účastníky. Skvělé výsledky po právu náleží této temperamentní fence a věříme, že do třetice pokoří zkoušku ZZP3 na nejvyšších závodech roku Mistrovství ČR a že stanou opět na "bedně"!!! (možná i o stupínek výše :-))


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Memoriál Petra Staňka

  Poslední srpnový den hostil výcvikový areál Spáleniště výběrový závod na Mistrovství ČR v záchranných pracích ... Memoriál Petra Staňka.

  Závody a soutěže

  Zlatý srdcař

  V pátek 28.9.2018 proběhl jako již tradičně 27. ročník závodu o Pohár města Hluboká nad Vltavou. Dvanáct závodníků na cvičišti v Hluboké nad Vltavou přivítal ...

  Závody a soutěže

  Nechranický příboj

  Ani na dalším ročníku oblíbeného závodu ve vodní záchranařině Nechranický pohár nechybělo početné jihočeské zastoupení.

  Závody a soutěže

  Krutý Prezident

  Jestliže na Intercupu Humanity žehrali účastníci na počasí, na Poháru prezidenta mohli hovořit o počasí patřícím přímo do hororu.

  Závody a soutěže