Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Poslední štěknutí

I v situacích, které se již dají předpokládat, jsou některé zprávy zmrazující. Zapůsobil tak i mail od Aleny Fialové: "Zdravím všechny a posílám poslední štěknutí Oxy Krumbox *23.4.2000 - +23.9.2011"


Poslední štěknutí
Jaroslav Sedlák 25.9.2011 10836x

Tak v pátek 23. 9. 2011 skončila jedenáctiletá životní dráha tvrdé nekompromisní feny s povahou, o jaké sní každý výcvikář, pomýšlející na ty nejvyšší výcvikové cíle.  Přestože její potenciál nebyl vzhledem k mnoha nejrůznějším okolnostem dokonale využit, aspirovala svým založením na nejvyšší mety jak ve sportovní, tak i praktické kynologii. Splněním požadavků nejvyšších zkoušek v lavinovém i sutinovém výcviku přinesla své psovodce nejen výkonnostní třídu, ale i účast v mistrovství republiky. Nejnáročnější úkoly plnila se samozřejmostí vlastní všem sanguinikům s ideálními doplňujícími vlastnostmi: houževnatostí, odolností a skvělou dispozicí pro pachové práce. Byla jedním z posledních potomků výrazně pracovní krevní linie jihočeských boxerů.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Další splněný atest!

  Jihočeská záchranná brigáda má na svém kontě další úspěšně složený kynologický atest Ministerstva vnitra, tentokrát ve specializaci plošné vyhledávání.

  Atesty MV

  Únorové laviny

  V únoru jsme opět strávili prodloužený víkend na Spáleništi.

  Soustředění

  Seminář k plochám

  Plošné práce jsou v mnoha místech ČR nejčastějším styčným bodem pro spolupráci složek IZS při hledání pohřešovaných osob v praxi.


  Jihočeské hvězdy

  Poslední květnový den byl v Žatci již tradičně dějištěm souběžně probíhajících přeborů mládeže Junior Cup a Poháru prezidenta.