Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stříbro na ČP ZTV3

Neúnavná Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem obhájila druhé místo na Českém poháru plošných prací dle nejvyšší teréní zkoušky ZTV3 mezi domácími účastnicemi.


Stříbro na ČP ZTV3
Jana Šmídová 23.8.2021 803x Vítězové

Bernský salašnický pes nepatří ve srovnání například s malinoisem mezi typické záchranářské plemeno. Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem ale už několikrát záchránářskému světu ukázala svou jedinečnost. Opětovně stanula na stupních vítězů na nejvyšších záchranářských přeborech. Tentokrát potvrdila nejvyšší plošnou zkoušku ZTV3 ve hvězdném ohodnocení 194 bodů. Pouhé tři bodíky ji dělily od vítězky Poháru Renaty Klusáčkové s maliňačkou Abby z domácí ZBK Praha. Třetí místo poháru patřilo také domácí Katce Staňkové s maliňačkou Api.

Gratulujeme Pavlovi a Brigittě za jejich bezchybnou reprezentaci, která je součástí neustálého přezkušování připravenosti :-)


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Katka bez vodítka

  Jedna z nejaktivnějších členek JČZBK se malinko přibrzdila - právě dnes 25.6.2012 v 10.05 h Katka Bezděková porodila krásného chlapečka.

  Vítězové

  Hejtman děkuje

  Mezi absolutní priority Jihočeské záchranné brigády kynologů rozhodně patří spolupráce se složkami IZS a s Krajským úřadem Jihočeského kraje.

  Vítězové

  Svaz oslavuje výročí

  Oslava dvacátého výročí založení Svazu záchranných brigád kynologů ČR proběhla v sídle prezidenta svazu v severočeském Žatci v sobotu 20. března 2010.

  Vítězové

  Bilance roku

  Jako každoročně o první lednové neděli se členové Jihočeské brigády sjeli do restaurace Hubert v Hluboké nad Vltavou na výroční členskou schůzi.

  Vítězové