Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stříbro na ČP ZTV3

Neúnavná Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem obhájila druhé místo na Českém poháru plošných prací dle nejvyšší teréní zkoušky ZTV3 mezi domácími účastnicemi.


Stříbro na ČP ZTV3
Jana Šmídová 23.8.2021 361x Vítězové

Bernský salašnický pes nepatří ve srovnání například s malinoisem mezi typické záchranářské plemeno. Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem ale už několikrát záchránářskému světu ukázala svou jedinečnost. Opětovně stanula na stupních vítězů na nejvyšších záchranářských přeborech. Tentokrát potvrdila nejvyšší plošnou zkoušku ZTV3 ve hvězdném ohodnocení 194 bodů. Pouhé tři bodíky ji dělily od vítězky Poháru Renaty Klusáčkové s maliňačkou Abby z domácí ZBK Praha. Třetí místo poháru patřilo také domácí Katce Staňkové s maliňačkou Api.

Gratulujeme Pavlovi a Brigittě za jejich bezchybnou reprezentaci, která je součástí neustálého přezkušování připravenosti :-)


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Nadílka štěňátek

  Na počátku léta se urodila nevídaná nadílka záchranářských štěňátek v tříbarevné paletě velkých černých kníračů, zlatých boxerů a bílých švýcarských ...

  Vítězové

  Ústecké stupně vítězů obsazeny jihočechy

  Záchranná brigáda Ústeckého kraje se zhostila přípravy vrcholového terénního závodu podle ZTV 3.

  Vítězové

  Pf 2010

  Aby rok 2010 přinesl 365 svátečních a pohodových dní podbarvených radostným štěkotem našich čtyřnohých lásek přeje všem členům, sympatizantům a ...

  Vítězové

  Plesající IZS

  Každoroční pozvánka do reprezentačních prostor hotelu Praha sezvala dohromady zástupce dobrovolných organizací začleněných v Integrovaném záchranném systému.

  Vítězové