Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sutinky v bývalém pivovaru

Nedělní den jsme strávili na malé sutince ve vesničce Srlín. Torzo bývalého pivovaru nám poskytlo celkem slušný trénink pro všechny věkové kategorie.


Sutinky v bývalém pivovaru
Katka Hrkalová 5.7.2022 144x Nezařazeno
Od malého štěněte jako seznámení s povrchy a řádnou socializací, přes energií nabité mladé psy až po protřelé mazáky, si každý dokázal postavit trénink ke své spokojenosti. Slunko sice pražilo až dost, ale sutina poskytovala příjemný chládek a nijak nenarušovala pracovní nasazení našich chlupáčů.
Skvělou odměnou nám bylo ochlazení a plavání se psy v nedalekém rybníku, který byl jak pro nás připravený. Den jsme zakončili příjemnou večeří v místním motorestu a po probrání věcí okolo tábora jsme se rozjeli do svých domovů.

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Sjezd SZBK ČR

  V sobotu 26. června se ve Chbanech konal odložený volební sjezd SZBK ČR. Jihočeská brigáda na něm získala silné zastoupení ve vedení svazu.

  Nezařazeno

  ICH připraven

  Jediná mezinárodní soutěž v ČR pořádaná ve všech čtyřech letních výcvikových směrech vyžaduje značnou porci osobního nasazení všech členů brigády.

  Nezařazeno

  Květnové Lipno

  Vodní trénink patří mezi záchranáři k velmi oblíbené a vyhledávané disciplíně, avšak i tato kategorie nese své stinné stránky. Nejenže je velmi náročná na ...

  Nezařazeno