Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sutinky v bývalém pivovaru

Nedělní den jsme strávili na malé sutince ve vesničce Srlín. Torzo bývalého pivovaru nám poskytlo celkem slušný trénink pro všechny věkové kategorie.


Sutinky v bývalém pivovaru
Katka Hrkalová 5.7.2022 812x Nezařazeno
Od malého štěněte jako seznámení s povrchy a řádnou socializací, přes energií nabité mladé psy až po protřelé mazáky, si každý dokázal postavit trénink ke své spokojenosti. Slunko sice pražilo až dost, ale sutina poskytovala příjemný chládek a nijak nenarušovala pracovní nasazení našich chlupáčů.
Skvělou odměnou nám bylo ochlazení a plavání se psy v nedalekém rybníku, který byl jak pro nás připravený. Den jsme zakončili příjemnou večeří v místním motorestu a po probrání věcí okolo tábora jsme se rozjeli do svých domovů.

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  PJ na Spáleništi

  Pravidelné soustředění Pohotovostní jednotky svazu se letos opět konalo na Spáleništi. Přes zajištění tréninku všech výcvikových záchranářských směrů byla ...

  Nezařazeno

  Výstavba trenažéru

  Náplní všech podzimních soustředění se kromě běžného výcviku staly i náročné práce na výstavbě trenažéru.

  Nezařazeno

  Silvestrovské soustředění

  Již téměř tradičně se scházíme na Spálku pár dní před Silvestrem, abychom společně v kruhu blízkých přátel oslavili příchod Nového roku.

  Nezařazeno

  Malá šumavská příprava

  Na sobotu 23. března připravila zkušená atestantka Verča Němcová v Hořejším Těšově trénink přesně šitý na míru pro Natálku Maršnerovou, které chybí už jen ...

  Nezařazeno