Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Ústecké stupně vítězů obsazeny jihočechy

Záchranná brigáda Ústeckého kraje se zhostila přípravy vrcholového terénního závodu podle ZTV 3.


Ústecké stupně vítězů obsazeny jihočechy
Katka Hrkalová 1.11.2021 80x Vítězové
Hlavní rozhodčí Lucka Dlouhá si vzala na starost první terén, kde byli ukryty tři pohřešované osoby a z toho jedna ve výšce. Dle legendy se pátralo po pětici výletníků, kteří se nevrátili domů. Druhý terén v režii Katky Staňkové ukrýval dva cadavery.
Jihočechy reprezentovaly dvě feny, velmi zkušené a ostřílené, úspěšné závodnice. Berňačka Brigitte Pavla Trollera a beauceronka Samba Katky Hrkalové.
Po příjezdu na kynologické cvičiště Březenecká a následné prezentaci, proběhlo na nástupu losování pořadí. Přesně čtyřicet minut před nástupem do terénu jsme obdrželi GPS a doplňující informaci o tom jak a kam se přemístit,  kde zaparkovat a najít si terén pro práci.
Brigitte předvedla v obou speciálech standardní pěkně hodnocený výkon, což jí vyneslo překrásné 1.místo. Samba se nenechala zahanbit a předvedla v prvním speciálu luxusní práci,  rozhodčím hodnocenou na výbornou. Druhý speciál se už ale nepovedl podle představ a odnesla si 3.místo. 
Mezi jihočechy  2.místo si pěkným výkonem zajistil též ostřílený a úspěšný Martin Jakubše s Dakem.
Děkuji organizátorům za pěkně uspořádaný závod, rozhodčím za posouzení a všem závodníkům veliká gratulace k výsledkům.

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Plesající IZS

  Každoroční pozvánka do reprezentačních prostor hotelu Praha sezvala dohromady zástupce dobrovolných organizací začleněných v Integrovaném záchranném systému.

  Vítězové

  Jarní přírůstky

  Populační exploze pokračuje i v řadách záchranářských kynologů. Nevyhnula se ani Jihočechům, kteří již zaznamenali první jarní přírůstek...

  Vítězové

  Úspěšný Faust

  Všichni členové svazu cvičí své psy v naději, že někdy budou použiti v praxi a že se jim podaří zachránit lidský život. Zdaleka ne každému se však tato vize ...

  Vítězové

  Stříbro na ČP ZTV3

  Neúnavná Brigitta se svým psovodem Pavlem Trollerem obhájila druhé místo na Českém poháru plošných prací dle nejvyšší teréní zkoušky ZTV3 mezi domácími ...

  Vítězové