Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Jihočeský pohár

Jihočeský pohár na základně Spáleniště tentokrát nedoprovázelo tradiční nevlídné počasí.


Jihočeský pohár
Jaroslav Sedlák 1.12.2009 13723x Zkoušky

Jihočeský pohár se ve svém 26. ročníku poněkud vymkl tradicím, alespoň co se klasického podzimního počasí Šumavy týče. Siberie, provázející každoročně tuto soutěž s přívaly sněhu, vichru a deště, tentokrát zůstala za branami Šumavy, takže na 14 účastníků shlíželo sluníčko, i když vzhledem k datu již s velmi mírnou intenzitou. Výkony psů byly v ideálním povětří poplatné hlavně svým dosavadním zkušenostem. Terénní práce jsou vždy velmi náročné a husté šumavské porosty jsou již dávno svou neprostupností velmi pověstné. Přesto si značná část účastníků s předloženými požadavky terénním speciálů poradila velmi dobře. Souhrnné výsledky jsou na stránkách SZBK.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Pozitivní účtování

  Celý uplynulý týden a víkend se u jihočechů nesl ve znamení zkoušek a tudíž zúčtování tréninkové píle ...

  Zkoušky

  Zkouška pohotovostní jednotky

  V sobotu 29. 4. 2017 probíhaly v Chomutově v Městských lázních pod taktovkou rodinného dua Petr a Iveta Katrevovi zkoušky pohotovostní jednotky.

  Zkoušky

  Netolický pohár

  Tradičně velmi dobře uspořádaný netolický Pohár chovatelské stanice Eciloten v těsném sousedství motokrosového závodiště přinesl v ročníku 2010 vítězství ...

  Zkoušky

  Český pohár lavinářů

  Špičák na Šumavě se díky vynikajícím podmínkám, úzké spolupráci s Horskou službou a v neposlední řadě i obětavosti manželů Pospíšilových stal již ...

  Zkoušky