Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zkoušky záchranářské způsobilosti

V neděli 21.10.2018 složila Nika z Lantíkova a Ben Hasan Karlovarské prameny svou první záchranářskou zkoušku ZZZ a započali tak snad slibnou kariéru v jihočeské záchranářské rodině.


Zkoušky záchranářské způsobilosti
Jana Šmídová 26.10.2018 2169x Zkoušky

Podzim letošního roku byl na jihočeské základně Spáleniště ve znamení vrcholový závodů, proto také došlo k rozhodnutí, že plánované zkoušky ZZZ proběhnou v Netolicích. ZKO Netolice poskytla skvěle připravené zázemí a o ochotné pomocníky také nebyla nouze. 

Pestrá směsice různě velikých plemen: leonberger, border kolie a groenendael v neděli ráno nastoupili, aby ukázali svou připravenost na to stát se záchranářem. Stopa se asi nejvíce vyvedla borderce Viky, na poslušnosti potom překvapivě nejvíce zazářil leonberger Hasan. Bohužel u fenky belgického ovčáka nevyšla stopa, nicméně všechny ostatní cviky předvedla na výborně. Takže není nic ztraceno a na jaře příštího roku už tato dvojice Eva a Axa určitě bude úspěšná.

Nádherný podzimní den tak strávili členové jihočeské brigády ve velmi pohodové a přátelské atmosféře. Děkujeme všem pomocníkům za jejich obětavost a gratulujeme všem úspěšným :-)

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Seminář záchrany z ledu

  Několik posledních let pořádá lipenská VZS mezinárodní seminář o záchraně z ledu, na němž se setkávají zástupci mnoha různých záchranářských organizací.

  Zkoušky

  Pohár ČEZ

  První ročník nové soutěže pod záštitou generálního partnera Jaderné elektrárny Temelín se stoprocentně vydařil.

  Zkoušky

  Bohemia Cup FL

  Po neúspěšných výsledcích kategorií FL posledních let na Mistrovství světa probíhá v podstatě celosvětová analýza plošných prací.

  Zkoušky

  Mistrovství u sousedů

  Listopadové soustředění JČZBK bylo tak jako loni rozšířeno o dva dny, věnované účasti na Mistrovství SVÖ Rohrbach-Berg. Opět jsme se zde setkali s velmi ...

  Zkoušky