Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Mezinárodní sympozium

12. mezinárodní záchranářské sympozium IRO se konalo ve slovinské Ljubljaně.


Mezinárodní sympozium
Jaroslav Sedlák 23.11.2009 14085x

Jako každý druhý rok proběhlo v režii IRO ve dnech 15.-18. dubna 2009 již 12. mezinárodní záchranářské sympozium ve slovinské Ljubljaně pod názvem "Metody výcviku záchranných psů". Zúčastnilo se 98 delegátů z Evropy, Asie i Severní a Jižní Ameriky. V pestré paletě 17 lektorů z celého světa zazněly i přednášky českých mezinárodních rozhodčích Ms. Jaroslava Sedláka (Výcvik vodních záchranných prací) a Ms. Daniela Sedláka (Vyhledávání mrtvých osob), které obě zaznamenaly značný ohlas účastníků z celého světa. Ze sympozia je jako vždy vydán soubor všech přednesených příspěvků knižně.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Babyboom vrcholí

  Dětičky jsou jistě radost, pokud ale začnou ve vedení brigád likvidovat systematicky ty nejschopnější funkcionářky...?


  Pohár ČEZ

  Státní svátek 28. října 2010 se v Hluboké nad Vltavou odehrával na kynologickém cvičišti a v areálu Vejvarka v rámci významné pohárové soutěže partnera ...

  Zkoušky

  Zlatá Samba

  Vítězkou letošního ročníku Mistrovství ČR záchranných psů se stala jihočeská Kateřina Hrkalová se svou Sambou Warrior Soul.

  Vítězové

  Vítejte na Spáleništi

  Pohostinnost, zodpovědnost a péče o svěřený majetek se zatím stále bohudík v dostatečné míře projevuje u většiny členů Jihočeské brigády.

  Vítězové