Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Pátrání u Nižboru

V sobotu 8.2.2020 odpoledne bylo vyhlášeno pátrání IZS po pohřešované osobě v okolí městečka Nižbor na Berounsku.


Pátrání u Nižboru
Pavel Troller 12.2.2020 552x Zásahy
Velitel zásahu si přes KOPIS (Krajské operačně informační středisko HZS ČR) na akci kromě příslušníků PČR, HZS a několika jednotek dobrovolných hasičů vyžádal i povolání patnácti nejbližších psovodů s plošnými atesty MV, mezi nimi i oba atestované členy JČZBK.
Akce měla i tentokrát šťastný konec, pohřešovaný se v pořádku našel ještě před jejich příjezdem.

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Kynologická solidarita

  Telefonát od Policie České republiky v časném nedělním ránu tentokrát neznamenal další žádost o pomoc pří hledání pohřešované osoby, ale prosbu poněkud jiného ...

  Zásahy

  Pátrání v bažinách

  Obrovským plusem Jihočeské brigády je skutečnost, že dokáží rychle zformovat mobilní zásahové družstvo i v dost nepříznivém čase.

  Zásahy

  Zřícený dům v Domažlicích

  Ve čtvrtek 18. května 2017 v 18:52 hodin obdrželo operační středisko informaci o tom, že se v Domažlicích nad autobusovým nádražím sesunula budova. Okamžitě ...

  Zásahy

  Praxe prioritou

  Kvalita psů, psovodů a schopnost jejich okamžitého nasazení jsou hlavními parametry v posuzování síly kolektivů kynologických záchranářů.

  Zásahy