Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Nezisková spolupráce

Je skvělé, když si jednotlivé organizace se stejným nebo velmi blízkým zaměřením dokáží vyjít vzájemně vstříc. Tolerance a otevřenost jsou ve veřejně prospěšném sektoru nezbytnou součástí.


Nezisková spolupráce
Jana Šmídová 3.7.2019 985x Soustředění

Prodloužený víkend 27. - 30. 6. 2019 byl toho názornou ukázkou. Jihočeši tak opět po roce měli možnost společného využití Spáleniště. Díky dlouhodobě dobrým vztahům s rakouskými sousedy jsme se vzájemně podělili o zázemí a plně se věnovali nácviku vodních prací. Možnost společně si zatrénovat jsme nabídli i v rámci svazové skupiny Sever-Jih-Praha. A aby té spolupráce nebylo málo, sobotní odpoledne jsme díky vstřícnému postoji VZS strávili v Dolní Vltavici. 

Nebýt dotěrných ovádů, asi jen těžko bychom na takto stráveném čase našli jedinou chybku. Děkujeme všem za vzájemnou spolupráci a těšíme se zase příště. Nezisková spolupráce se pro nás tímto stala velmi ziskovou ;-)

 


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Konečně zima

  Naplánovaným termínem svého lednového lavinového soustředění se jihočeská brigáda šťastně trefila do začátku opravdové zimy.

  Soustředění

  Listopadové soustředění

  Listopadové soustředění proběhlo o víkendu 8. - 10. 11. 2019. Tento víkend byl pro nás speciální díky dvěma návštěvníkům, zástupcům našeho skvělého sponzora ...

  Soustředění

  Březnová Šumava

  Opět nám Šumava ukázala skoro všechny druhy počasí. Čtvrteční sněhovou nadílku vystřídal sobotní hustý déšť a v neděli jsme si užili překrásné jaro!

  Soustředění

  Letní výcvikový tábor 2017

  Jako každý rok i letos jsme se koncem července sešli na Spáleništi na týdenním letním výcvikovém táboře.

  Soustředění