Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

PF 2011

Všem příznivcům Jihočeské záchranné brigády kynologů chceme za tuto přízeň poděkovat a popřát šťastné sváteční dny a úspěšný rok 2011.


PF 2011
Jaroslav Sedlák 24.12.2010 15617x Vítězové

"Čím více poznávám lidi, tím raději mám svého psa..." pronesl již před lety klasik. V současnosti obzvlášť člověk pociťuje citelný nedostatek slušnosti, vstřícnosti a tolerance mezi lidmi. Nastává-li jakýkoli úspěch, přináší s sebou i závist, zlobu a nenávist, tryskající do sprostoty, napadání, anonymů, intrik či agresivity všeho druhu. Zapomeňme na to, věřme, že závistivci se udusí vlastní žlučí rozlévající se v útrobách, a věnujme se těm, kteří si to zaslouží. Přeji vám kromě vlastní duševní pohody navíc 365 dnů roku 2011 naplněných láskou těch, kteří nikdy nezklamou, vašich psů. A samozřejmě dostatek kamarádů, na které je možno se spolehnout. Ať nám to štěká, přátelé, i v roce 2011 na těch nejsprávnějších místech...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Zlatá Samba

  Vítězkou letošního ročníku Mistrovství ČR záchranných psů se stala jihočeská Kateřina Hrkalová se svou Sambou Warrior Soul.

  Vítězové

  Katka bez vodítka

  Jedna z nejaktivnějších členek JČZBK se malinko přibrzdila - právě dnes 25.6.2012 v 10.05 h Katka Bezděková porodila krásného chlapečka.

  Vítězové

  Vítejte na Spáleništi

  Pohostinnost, zodpovědnost a péče o svěřený majetek se zatím stále bohudík v dostatečné míře projevuje u většiny členů Jihočeské brigády.

  Vítězové

  Den záchranných psů

  29. duben je pod patronací IRO celosvětové slaven jako Mezinárodní den záchranných psů s ukázkami výcviku záchranných psů a mnoha nejrůznějšími doprovodnými ...

  Vítězové