Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Podzimní zkoušky ZZZ

Dne 14.10.2023 se v Netolicích konaly zkoušky ZZZ, atmosféra byla už od začátku trochu napnutá, přeci jen je to první a vstupní zkouška do záchranářského světa.


Podzimní zkoušky ZZZ
Monika Mikolášková 20.10.2023 139x Zkoušky

Všichni 4 zkouškaři nastupovali na speciálu do ploch a všem se povedlo v čase osobu najít. Poté následovala část speciálních cviků a poslušnost. Na všech psovodech a psech bylo vidět, že ze sebe vydávají vše a že na zkoušku nastoupili připraveni. Ke konci už byla únava na mladých psech znát, ale všem se na pár chybiček dařilo. Zkoušku ZZZ tedy zkoušku záchranářské způsobilosti splnili všichni účastníci a to Jana Bourová s tollerkou Arwen, Saša Keményová s holandským ovčákem Falcem, Monika Mikolášková s německým ovčákem Viki a Adélka Rehanslová se šiperkou Baileys. Všichni se statečně ujali občerstvení a tak o hlad nebyl vůbec strach.

Celé zkoušky probíhaly v dobrém a přátelském duchu. Za spravedlivé posuzování bych ráda poděkovala rozhodčí Katce Staňkové a za vedení zkoušek Nadě Palivcové. Samozřejmě velké dík patří i všem pomocníkům a figurantům. Tak hodně štěstí do dalších zkoušek.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  ČP 2011 ZVP

  Letošní léto svým průběhem připomíná více apríl nebo podzim, počasí je stále více než vrtkavé.

  Zkoušky

  Úspěšní junioři

  Vrcholem systematické přípravy mládeže ve svazu se stal již potřetí mládežnický přebor Junior Cup 2010 v severočeském Žatci.

  Zkoušky

  Intercup v sutinách

  Letošní netypické rozdělení Intercupu Humanity mělo své první dějství v sobotu 7.5.2011 na Spáleništi. Kategorie RH-TB zde probíhala za účasti devíti psovodů, ...

  Zkoušky

  Netolický pohár

  Tradičně velmi dobře uspořádaný netolický Pohár chovatelské stanice Eciloten v těsném sousedství motokrosového závodiště přinesl v ročníku 2010 vítězství ...

  Zkoušky