Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Smutný odchod na vrcholu

Zoltan Warrior Soul, výjimečný, impozantní pes, bojovník, který odešel příliš brzy a nestačil tak naplnit svou výcvikovou kariéru, kterou měl slibně nalinkovanou před sebou.


Smutný odchod na vrcholu
Jana Šmídová 10.10.2023 517x In memoriam

Bohužel stejně jako v lidském životě, tak i v tom psím nás dokáže nepřipravené tvrdě zaskočit osud... Ze dne na den se tak změní plánované cíle a představy.

Katka Hrkalová se Zulíkem měli v poslední době za sebou hned trojnásobné vítězství na celorepublikových závodech. Na konci loňského roku se jim podářilo vyhrát na Poháru města Hluboká nad Vltavou v kategorii ZZP1, letos na jaře následovalo vítězství v Sutinovém přeboru ZZP2 a v červenci stanuli na prvním místě na Nechranickém poháru v kategorii ZVP2. Díky těmto skvělým výsledkům se nominovali na nejvyšší záchranářskou soutěž Mistrovství ČR 2023. Zranění během posledního tréninku bohužel ukončilo skvěle rozjetou dráhu tohoto psa. 

Pro nás všechny zůstane Zulík nezapomenutelný a přejeme Katce, aby čas a příprava nové výcvikové naděje zacelila její velkou ztrátu...


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Smutné rozloučení

  Miloš Mach (†26.12.2019) zanechal nesmazatelnou stopu z dob svého působení v brigádě.

  In memoriam

  Odešla Mistryně světa

  Jedinou chybou psů je, že jsou tu s námi tak krátce.

  In memoriam

  Mulen odešel

  Do začínajících podzimních plískanic přicházejí jakoby návazně i nepříjemné a smutné zprávy.

  In memoriam

  9/11

  Včerejší výročí pádu New Yorských dvočat zaplavilo zprávy i sociální sítě. Během tohoto výročí bychom si měli vzpomenout i na ty chlupaté záchranáře, kteří ...

  In memoriam