Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Spálko v týdnu

Někteří členové brigády dnes ještě ani netuší, kolik času a úsilí je nutno věnovat Spáleništi, chceme-li vybudovat kvalitní trenažér s co nejlepšími podmínkami pro výcvik.


Spálko v týdnu
Jaroslav Sedlák 1.12.2009 13739x

Současná výstavba trenažéru je nejnaléhavějším a patrně i nejnáročnějším úkolem, jaký si brigáda kdy předsevzala. Mnozí z nás již mají bohaté zkušenosti s nejrůznějšími trenažéry v zahraničí a snaží se tyto zkušenosti maximálně zúročit. Nadcházející stavební úkoly je ale bohužel nutno řešit v průběhu pracovních dnů mnohem častěji než o víkendech. Přestože řada úkolů je plněna sponzorsky, některé aktivity je nutno samozřejmě uhradit. Jedním z nejnáročnějších úkolů se jeví nákladní doprava, především pak těžkých materiálů, jako jsou betonové dílce, kterých bude v trenažéru určitě potřeba nejvíce. Fotky ukazují, co se dělo na Spáleništi v týdnu na přelomu listopadu a prosince 2009.


Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Svaz oslavuje výročí

  Oslava dvacátého výročí založení Svazu záchranných brigád kynologů ČR proběhla v sídle prezidenta svazu v severočeském Žatci v sobotu 20. března 2010.

  Vítězové

  Vydařené dny dětí

  Kolem 1. června v rámci oslav Dne dětí každý rok zhoustne řada požadavků na ukázky činnosti IZS.


  Další splněný atest!

  Jihočeská záchranná brigáda má na svém kontě další úspěšně složený kynologický atest Ministerstva vnitra, tentokrát ve specializaci plošné vyhledávání.

  Atesty MV

  BC v sutinách

  Nominační Bohemia Cup v kategorii sutinových prací proběhl v neděli 13.7.2014 v moravské Vlkoši.

  Závody a soutěže