Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou dne 12.3.2020 jsou všechny akce a pronájmy do odvolání zrušeny !!! Průběžné informace naleznete v aktualitách.

Tréninková Soběslav

Dalším jihočeským městem, které přivítalo Jihočeskou záchrannou brigádu kynologů na jejím pravidelném výjezdním tréninku byla tuto neděli Soběslav. Opět jsme využili nabídky tréninku ve zcela neznámém prostředí, tolik potřebném zejména pro mladé psy.


Tréninková Soběslav
Pavel Troller 2.2.2020 192x Nezařazeno
Cvičák místní ZKO nabídl kromě možnosti standardní socializační poslušnosti i příležitost k nácviku na nových neokoukaných překážkách, někdy i poměrně netradičně konstruovaných. Po poslušnosti následovalo několik kol terénního vyhledávání v úrovni od začátečnické až po vrcholovou ZTV3. Jihočeši jsou v jarních termínech přihlášeni na celou řadu prověrkových akcí, ať už ve formě zkoušek, závodů či atestů, každý účastník tak mohl vést přípravu podle svého individuálního tréninkového plánu. Další výjezdní tréninky nás čekají v nejbližší době, pak už zbývá "jen" tréninkové úsilí prodat na zmíněných prověrkách.
 
 

Akce s článkem
Doporučit známému
Vytisknou článek
Podobné články

  Lavinový kurs 2011

  Přestože sněhová nadílka současné zimy doznává značných výkyvů, Spáleniště se svou Ledovou kotlinou ani letos nezklamalo.

  Nezařazeno

  Studená nadílka

  Pravidelné soustředění Jihočechů mělo původně zcela jiný plán průběhu. A ještě pár kilometrů před Přední Výtoní nikdo netušil, jak razantně bude potřeba ...

  Nezařazeno

  ICH připraven

  Jediná mezinárodní soutěž v ČR pořádaná ve všech čtyřech letních výcvikových směrech vyžaduje značnou porci osobního nasazení všech členů brigády.

  Nezařazeno

  Náročné laviny

  Přestože na většině území ČR se střídalo lednové počasí ve všech myslitelných formách, místy až metrová sněhová pokrývka proměnila okolí základny ...

  Nezařazeno